Православний маркет «Мирянин»: ікони, аксесуари, церковні товари та багато іншого в одному місці

Православна християнська віра – це багатовікова релігія, яка збирає під своїм крилом мільйони людей по всьому світу. Вона супроводжує в моменти радості і не дає впасти духом у хвилини відчаю. Таїнство вінчання, хрещення, православні свята і недільні богослужіння – це те, що об'єднує всіх віруючих та займає особливе місце в серці кожного.

Зберегти традиції, виконати обряди і оточити себе духовністю вже безліч століть допомагають спеціальні атрибути, купити які можна в інтернет-магазині «Мирянин». Ми намагаємося зробити світ кращим, створюючи і пропонуючи своїм покупцям якісні дерев'яні ікони, церковне приладдя і так далі.

У нас можна придбати вироби ручної роботи за найкращими цінами, які будуть радувати та наповнювати ваше життя істинної благодаттю.

Асортимент онлайн-каталогу «Мирянин»: які православні товари ми пропонуємо

Різноманітність продукції у нас дозволяє кожному покупцеві знайти саме те, що потрібно. Ми пропонуємо товари для церкви, а також для дому, в якості подарунка на хрестини і церковні свята своїм рідним та близьким. Адже подарунок, зроблений з душею і для душі не може залишити байдужим, тим більше якщо він гарної якості.

Інтернет-магазин «Мирянин» пропонує вашій увазі наступні товари:

 • Свічки, в тому числі церковні, єрусалимські та набори для дому.

 • Ікони, серед яких іменні, складні, в машину, для вінчання і так далі.

 • Духовна література.

 • Прикраси, біжутерія та аксесуари православні, наприклад, персні або шкіряні браслети.

 • Монастирська продукція і лікувальні чаї.

 • Православна кераміка.

 • Кадильний вугілля, ладан і багато іншого.

Товари під замовлення ми робимо якісно та швидко. Наприклад, якщо ви вирішили купити ікону на дереві у нас, досить просто уточнити сюжет, розмір та деякі деталі – і наші майстри виконають ваші побажання протягом всього лише кількох днів.

5 причин купити ікону, монастирську продукцію для церкви та дому саме у нас

Турбуючись про своїх покупців, інтернет-магазин «Мирянин» не стоїть на місці та намагається зробити все можливе, щоб результат від покупок задовольнив кожного. Наш онлайн-каталог – ідеальне місце для здійснення покупок, і ось чому:

 1. Ми шануємо православні традиції. Кожен товар у нас виконано згідно з християнськими канонами і правилами.

 2. Нам під силу втілити в життя ваші побажання. Наші професіонали з радістю візьмуться за індивідуальне замовлення дерев'яної ікони згідно вашим параметрам.

 3. Кожен православний товар – це найкраща якість. Натуральне дерево, правильно підібрані матеріали – запорука довговічності та гідного зовнішнього вигляду наших товарів.

 4. Ми гарантуємо професійне обслуговування. Звертаючись до нас, ви отримуєте компетентну консультацію, швидку обробку замовлення, оперативну доставку.

 5. Наші ціни доступніші, ніж у конкурентів. Ціна ікон, православних товарів у нас не завищена, що робить їх доступними абсолютно кожному.

Запрошуємо у світ якісної продукції для православних християн разом з інтернет-магазином «Мирянин»!