Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Ікони Пари для Вінчання

 

Купити вінчальні ікони недорого в інтернет-магазині «Мирянин»

Вінчання – одне з головних християнських таїнств, яке знаменує створення нової сім'ї. Цей зворушливий обряд існує в православній вірі протягом століть та вимагає особливих атрибутів, серед яких вінчальні ікони. Від церемонії вінчання і до кінця життя пара благословенних ікон захищає та охороняє шлюб, займаючи почесне місце в будинку.

Замовити якісні ікони для вінчання недорого можна в православному онлайн-маркеті «Мирянин». У нас вас чекає великий вибір довговічних, компактних ікон, створених з любов'ю і для любові.

Як вибрати ікони для вінчання

Оскільки мова йде про вироби, які займають центральне місце в домашньому іконостасі, радують око та зігрівають душу не один рік, при їх виборі необхідно звертати особливо пильну увагу на якість. Щоб вінчальні ікони не піддавалися зовнішнім впливам вологи, не розсихались та не тьмяніли, краще надавати перевагу натуральним матеріалам та професійному виготовленню. Поєднання цих критеріїв втілено у кожній позиції нашого онлайн-каталогу.

Безсумнівно, зовнішній вигляд ікон, їх форма, колірне оформлення й інші нюанси також важливі. Розмір, наявність або відсутність орнаменту, додаткові прикраси – все це є на сучасному ринку в готовому вигляді або під замовлення, в тому числі й у нашому інтернет-магазині. Ми впевнені, у нас кожен знайде саме те, що припаде до душі.

Обговорити вартість та інші нюанси, а також замовити вінчальні ікони у нас можна, зв'язавшись будь-яким зручним способом. Ми бажаємо вам щастя і Божого благословення!

Немає товарів

Вгору
,